Degë Dekorative Ngjyrë Shampanjë Me Xixa 47 Cm

0.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1170440 Kategori:

Përshkrim

Dega të shampanjës me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra Shampanjë