Degë Krishtlindje Dekorative Gjethe Të Kuqe Me Xixa 55 Cm

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1183254 Kategori:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve në gjethe të kuqe me shkëlqim.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe