Degë Dekoruese Me 1 Lule Lavander Lejla 60 Cm

0.39

Ka stok

Kodi JUMBO: 1185319 Kategori:

Përshkrim

Degë Dekorative Lavander Me Kërcell Të Gjatë Dhe Lule Lejla.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Lejla
Materiali Plastike