Degë Krishtlindjesh Dekorative Me 10 Shegë Gold 12 Cm

0.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1124992 Kategori:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve me kërcell të shkurtër dhe shegë gold.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!