Degë Krishtlindjesh Dekorative Me 10 Shegë Të Kuqe 12 Cm

0.89

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1124991 Kategori:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve me kërcell të shkurtër dhe shegë të kuqe.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!