Degë Dekoruese Me Gjethe Jeshile Të Vogla & Lule Të Vogla Rozë 51 Cm

1.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1188432 Kategori:

Përshkrim

Degë Dekorative Me Gjethe Të Rrumbullakëta Jeshile Dhe Lule Të Vogla Rozë.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Në Një Vazo Dhe Dekoroni Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra E Gjelbër
Materiali I Produktit Plastike