Degë Dekorative E Kuqe Me Topa Me Xixa 17 Cm

0.59

Ka stok

Kodi JUMBO: 1107341 Kategori:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve, lule me shkëlqim të kuq.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E kuqe
Materiali Plastike