Degë Pishe Dekorative Me Boce & Kokrra Të Kuqe 50 Cm

1.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1133910 Kategori:

Përshkrim

Dega e Krishtlindjeve me kërcell të gjatë, bredhi me kone pishe dhe manaferrat e kuq.
Kombinoni të njëjtat ose ngjyra të ndryshme në një vazo për një prekje të ndritshme festive të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!