Flok Bore Dekorative E Kuqe Me Xixa 15 Cm

0.69

Ka stok

Kodi JUMBO: 1157794 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së dëborës së Krishtlindjeve me shkëlqim të kuq.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyrë E kuqe
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia 15×13 cm