Flok Bore Dekorative Ngjyrë Shampanjë Me Xixa 15 Cm

0.69

Ka stok

Kodi JUMBO: 1157796 Kategori:

Përshkrim

Stoli i flokëve të dëborës së pemës së Krishtlindjes me shkëlqim shampanje.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia 15×13 cm