Flok Bore Dekorativ Silver Me Xixa 15 Cm

0.59

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1157793 Kategori:

Përshkrim

stoli pemës së Krishtlindjeve me dëborë me shkëlqim argjendi.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Argjendi
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia 15×13 cm