Flok Bore Dekorativ E Kuqe Me Xixa 10 Cm 5 Copë

1.79

Ka stok

Kodi JUMBO: 1157788 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes flok dëbore e kuqe me shkëlqim.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
5 copë
Gjatësia x Gjerësia 10×10 cm