Flok Bore Dekorativ E Bardhë Me Xixa 10 Cm 5 Copë

1.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1157789 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së dëborës së Krishtlindjeve me shkëlqim të bardhë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
5 copë
Gjatësia x Gjerësia 10×10 cm