Flok Bore Dekorativ Gold Me Xixa 15 Cm

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1157792 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së dëborës së Krishtlindjeve me shkëlqim ari.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia 15×15 cm