Rreth Koke I Bardhë Me Flokë Bore

1.79

Ka stok

Kodi JUMBO: 1131934 Kategori:

Përshkrim

Aksesorët e pemës së Krishtlindjes me flokë bore të bardhë dhe lesh të bardhë.
Seksi Vajze
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vje