Dekorues Torte Happy Birthday Me Yll Gold 15×13 Cm

0.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1187657 Kategori:

Përshkrim

Dekoruese tortës, prej ari, me mesazhin “Urime Ditëlindjen” dhe yll.
Ngjyra Gold
Dimensionet e paketimit 17.5×21.5 cm
Gjatësia x Gjerësia 15×12.5 cm