Flok Bore Druri Dekorative 6 Cm 8 Copë

1.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1185034 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, prej druri, me fije ari, shkëlqim të bardhë, të kuq dhe shampanjë me dizajn thekon, në një kasë druri.
Varni ato në pemë ose në një degë dhe jepni shkëlqim dekorimit festiv.
Ngjyrë Shampanjë e kuqe e bardhë
Materiali i produktit Dru
8 copë
Dimensionet e paketës 13×13 cm
Gjatësia x Gjerësia 6×6 cm