Dorashka Për Fëmije Unicorn Gri & Rozë

2.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1172104 Kategori:

Përshkrim

Doreza për fëmijë të plota dhe me gishta të prerë që mund të vishen së bashku ose veçmas.
Përbërja: 95% Akrilik – 5% Elastan.
Mosha: 6-10 vjeç.