Doreza Të Prera Të Zeza

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1096338 Kategori:

Përshkrim

2 doreza të zeza në modë me gishta të prerë.
95% akrilik dhe 5% elastan
Ngjyra E Zezë