Dosje Plastike E Bardhë Transparente 25.5×34 Cm

0.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1034673 Kategori:

Përshkrim

Dosje letre me veshë dhe llastik.
Ngjyra Transparente
Materiali i produktit plastike
Gjatësia x Gjerësia 25.5×34 cm