Dre Dekorativ Gold Me Xixa Për Pemën E Vitit Ri 13 Cm

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1130407 Kategori:

Përshkrim

Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Ari
Materiali i produktit Plastike