Mbajtëse Qiriri Qeramike Ari Me Dhuratë 3D 7×6 Cm

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1121308 Kategori:

Përshkrim

Bëni kompozime me madhësi dhe dizajnë të ndryshme në kutitë e teal dhe dekoroni ngrohtësisht hapësirën tuaj!
Materiali Qeramike
Diametri x Lartësia 7×6 cm