Dre Dekorativ I Bardhë Me Xixa 13 Cm

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1169233 Kategori:

Përshkrim

stoli e pemës së Krishtlindjes zog i bardhë ylbertë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 13x3x11 cm