Dre Dekorativ I Bardhë Me Xixa Për Pemën E Vitit Ri 8.5 Cm

0.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1169292 Kategori:

Përshkrim

Zbukurim i pemës së Krishtlindjes pjellë e bardhë me shkëlqim argjendi.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E bardhë
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia 8.5×8.5 cm