Dre Dekorativ I Kuq Për Pemën E Vitit Ri 8 Cm

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1169290 Kategori:

Përshkrim

Zbukurim i pemës së Krishtlindjes vel prej kadifeje të kuqe.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia 8.5×8.5 cm