Drita Dekorative Led E Bardhë Indoor 180 Drita Me Kabull Të Tejdukshëm 12 M

12.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1170078 Kategori:

Përshkrim

Dritat LED të Krishtlindjeve ideale për të dekoruar pemën e Krishtlindjes dhe të gjithë shtëpinë. Ata krijojnë një atmosferë unike të Krishtlindjeve!
Punon në 220-240V. Ato nuk mund të zëvendësohen.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 12 vjeç.
Ngjyra e llambës E ngrohtë e bardhë
Shumë llamba 180
Ngjyra e kabllot Transparente
Gjatësia 12 m
E zgjerueshme JO
Programet PO
Largësia nga Drita e Parë 300 cm
Përshtatshmëria e hapësirës Brendshme / Jashtë (IP44)