Drita Dekoruese 60 Drita Me Bateri 3.2 M

3.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1183771 Kategori:

Përshkrim

Dritat Dekorative Të Krishtlindjeve Të Baterisë Së Brendshme Ideale Për Të Dekoruar Të Gjithë Shtëpinë. Punon Me 3 Bateri Aa (Nuk Përfshihen).
Ata Krijojnë Një Atmosferë Unike Të Krishtlindjeve!
Ata Kanë Ndërprerës Dhe Udhëzime On / Off.
*Kujdes! Jo I Përshtatshëm Për Fëmijët Nën 14 Vjeç.
Ngjyra E Llambës E Ngrohtë E Bardhë
Shumë Llamba 60
Ngjyra E Kabllit E Bardhë
Gjatësia 3.2 M
Largësia Nga Drita E Parë 30 Cm
Përshtatshmëria E Hapësirës I Brendshëm (Ip21)