Litar Dekorues Me Drita Led 20 Cope 2.22 M

3.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1165334 Kategori:

Përshkrim

Litar në ngjyrë natyrale me predha dhe drita të bardhë.
Gjatësia: 2.2 metra.
Diametri i litarit: 1.5 cm.
Funksionon në 2 bateri AA (nuk përfshihen).