Drita Dekorative Perde Led E Bardhë Indoor 144 Drita Me Program Kabull Të Tejdukshëm 6 M

12.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1170152 Kategori:

Përshkrim

Dritat LED të Krishtlindjeve ideale për të dekoruar pemën e Krishtlindjes dhe të gjithë shtëpinë. Ata krijojnë një atmosferë unike të Krishtlindjeve!
Punon në 220-240V. Gjatësia e shiut: 60 cm. Ato nuk mund të zëvendësohen.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 12 vjeç.
Ngjyra e llambës E Bardhë e Ftohtë
Shumë llamba 144
Ngjyra e kabllot Transparente
Gjatësia 6 m
E zgjerueshme JO
Programet PO
Largësia nga Drita e Parë 300 cm
Përshtatshmëria e hapësirës Brendshme / Jashtë (IP44)