Drita Dekorative Perde Led E Bardhë Indoor 200 Drita Me Kabull Të Zi 5 M

17.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1170156 Kategori:

Përshkrim

Dritat LED të Krishtlindjeve ideale për të dekoruar pemën e Krishtlindjes dhe të gjithë shtëpinë. Ata krijojnë një atmosferë unike të Krishtlindjeve!
Punon në 220-240V. Gjatësia e Perdes: 100 cm. Nuk mund të zëvendësohet.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 12 vjeç.
Ngjyra e llambës E ngrohtë e bardhë
Shumë llamba 200
Ngjyra e kabllot E gjelbër
Gjatësia 5 m
E zgjerueshme PO
Programet JO
Largësia nga Drita e Parë 300 cm
Përshtatshmëria e hapësirës Brendshme / Jashtë (IP44)