Drita Dekorative Led Të Bardha Indoor 100 Drita 5 M

4.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1022506 Kategori:

Përshkrim

Dritat e Krishtlindjeve të brendshme ideale për të dekoruar pemën e Krishtlindjes dhe të gjithë shtëpinë.
Ata krijojnë një atmosferë unike të Krishtlindjeve!
Ata veprojnë në 220-240V. Ato nuk mund të zëvendësohen.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 14 vjeç.
Ngjyrë E bardhë
Ngjyra e llambës E ngrohtë e bardhë
Shumë llamba 100
Ngjyra e kabllot Transparente
Gjatësia 5 m
E zgjerueshme PO
Programet JO
Largësia nga Drita e Parë 130 cm
Përshtatshmëria e hapësirës I Brendshëm (IP21)