Dritë Leximi Blu Me Kapëse & Bateri 23×3.5 Cm

0.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1185824 Kategori:

Përshkrim

dritë leximi blu me kapëse rrobash për tu ngjitur në libër, revistë ose tavolinë. Ka një qafë fleksibël 13 cm për të drejtuar dritën aty ku dëshironi dhe një buton On / Off. Punon me 3 bateri LR44 (të përfshira).
Ngjyra Blu
Materiali Plastike
Gjatësia x Gjerësia 23×3.5 cm