Fanar Me Drita Led I Bardhë Me Bateri 9×12.5 Cm

2.99

Ka stok

Kodi JUMBO: 1192011 Kategori:

Përshkrim

Me 16 Led, Zbehje E Dritës (E Lartë-Mesme-E Ulët) Dhe Buton Me Prekje. Idealshtë Ideale Për Kampe, Peshkim Dhe Më Shumë. Punon Me 3 Bateri Aa (Nuk Përfshihen).
Ngjyra E Bardhë Blu E Lehtë
Materiali I Produktit Plastike
Gjatësia X Gjerësia X Lartësia 9x9x12.5 Cm