Fjongo Dekorative E Kuqe Me Xixa 12×12 Cm 3 Copë

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1144015 Kategori:

Përshkrim

fjongo dekorative të Krishtlindjeve me shkëlqim të kuq.
Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Plastike
3 copë
Gjatësia x Gjerësia 12×12 cm