Stalaktite Dekorative Ngjyrë Shampanjë Me Xixa 13 Cm 14 Copë

2.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1184723 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së shampanjës me shkëlqim të Krishtlindjeve në formën e stalaktit në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë Transparente
Materiali i produktit Plastike
14 copë