Fjongo Dekorative Të Kuqe 5.5 Cm 24 Copë

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1109995 Kategori:

Përshkrim

fjongo dekorative të Krishtlindjeve me cilësi kadifeje.
Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!
Ngjyra E kuqe
24 copë