Fjongo Dekorative Të Kuqe Shirit Gold Me Xixa 14×15 Cm 3 Copë

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1184078 Kategori:

Përshkrim

fjongo dekorative të Krishtlindjeve prej kadifeje me vijë ari.
Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!
Ngjyra Ari i Kuq
Materiali i produktit Poliestër
3 copë
Gjatësia x Gjerësia 10×14 cm