Fjongo Dekorative Të Kuqe 7.5 Cm 6 Copë

0.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1110205 Kategori:

Përshkrim

fjongo dekorative të Krishtlindjeve me cilësi kadifeje.
Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!
Ngjyra E kuqe
Copa 6 copë