Fletore B5 Me 2 Ndarje Me Vija Dizajn Rozë Me Xixa 80 Fl

1.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1181761 Kategori:

Përshkrim

Fletore B5 me kopertinë vezulluese prej ari rozë dhe mesazh “Gjithçka është e mundur”.
Gjinia Vajze
Ngjyra Rozë
Materiali Letër
Madhësia e fletores B5
Temat e Fletores 2
Numri i Fletëve 80