Fletore B5 Me 3 Ndarje Me Vija Dizajn Mermeri Rozë & Gold 96 Fl

1.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1181473 Kategori:

Përshkrim

Fletore B5 me dizajn mermeri rozë dhe fletë ari.
Gjinia Vajze
Ngjyra gold rozë
Materiali i produktit Letër
Madhësia e fletores B5
Temat e Fletores 3
Numri i Fletëve 96