Fletore A4 Me 2 Ndarje Me Vija Dizajn Holografik Me Qerpik 80 Fl

3.49

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1184039 Kategori:

Përshkrim

Fletore për vajza me kapak holografik dhe dizajn qerpikësh.
Gjinia Vajze
Madhësia e fletores A4
Temat e Fletoreve 2
Numri i Fletëve 80