Fletore A5 Me 2 Ndarje Me Vija Dizajn Luspa Peshku 64 Fl

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1180265 Kategori:

Përshkrim

Fletore me fletë të bardha, 2 tema 64 faqe me shpinë spirale, kopertinë të fortë dhe dizajn sirenë.
Gjinia Vajze
Materiali Letër
Madhësia e fletores A5
Temat e Fletores 2
Numri i Fletëve 64