Flok Bore Dekorativ Lejla Me Xixa Për Pemën E Vitit Ri 10 Cm

0.89

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1184498 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së dëborës së Krishtlindjeve me shkëlqim vjollcë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Vjollcë
Materiali i produktit Plastike
Gjatësia x Gjerësia 10×10 cm