Flok Bore Druri Dekorative Bezhë Me Xixa 10.5 Cm

0.69

Ka stok

Kodi JUMBO: 1185050 Kategori:

Përshkrim

Zbukurim i pemës së Krishtlindjes, thekon druri me model thekon të stampuar me shampanjë vezulluese.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Dru
Gjatësia x Gjerësia 10.5X10.5 cm