Dekoruese Perdesh Flutur Silver Me Xixa 10.5 Cm

0.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1146350 Kategori:

Përshkrim

Dekorim Perde Me Kapëse, Flutur Argjendi Me Shkëlqim Argjendi.
Bashkëngjitni Modele Dhe Ngjyra Të Ndryshme Në Perde Dhe Dekoroni Në Mënyrë Unike!
Ngjyra Argjendi
Materiali Plastike Metalike
Gjatësia X Gjerësia 10.5 X 8 Cm