Dekoruese Perdesh Flutur E Bardhë Me Xixa Me Ngjyra 10 Cm

0.49

Ka stok

Kodi JUMBO: 1188376 Kategori:

Përshkrim

Dekorim Perde Me Kapëse, Flutur Me Shkëlqim.
Bashkëngjitni Modele Dhe Ngjyra Të Ndryshme Në Perde Dhe Dekoroni Në Mënyrë Unike!
Gjatësia X Gjerësia 10×6 Cm