Dekoruese Perdesh Flutur E Bardhë Me Pendë 11.5 Cm

0.39

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1188375 Kategori:

Përshkrim

Dekorim Perde Me Kapëse, Flutur E Bardhë Me Pendë Marabou.
Bashkëngjitni Modele Dhe Ngjyra Të Ndryshme Në Perde Dhe Dekoroni Në Mënyrë Unike!
Ngjyra E Bardhë
Gjatësia X Gjerësia 11.5×6.5 Cm