Furçë Dhembesh Për Fëmije Teddy Bear 3 vjeç

0.79

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1196729 Kategori:

Përshkrim

Furçë dhëmbësh për fëmijë me kokë të vogël dhe të rrumbullakosur, ideale për gojën e fëmijës. Me fije të buta që pastrohen në mënyrë efektive dhe futen thellë në dhëmbë.
Gjinia Djalë Vajzë
Mosha e sugjeruar 3 vjeç e lart