Mbajtëse Qiriri Gotë Qelqi E Bardhë Me Pendë Gold 7×7.5 Cm

1.29

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1172788 Kategori:

Përshkrim

Mbajtëse Qiriri Dekorative Xhami, Ari Me Pendë Të Bardha.
Kombinoni Ngjyra, Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Një Dekorim Unik!
Ngjyra Ari I Bardhë
Materiali Qelqi
Diametri X Lartësia 7×7.5 Cm