Gushore Për Bebe Rozë 2 Copë

2.99

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1197046 Kategori:

Përshkrim

Shami pambuku roze me stampim shampanje dhe e bardhe me yje rozë. Me një shpinë të butë mbron nga rrjedhjet dhe spërkatjet gjatë ushqyerjes ndërsa i jep stil bebes tuaj. Materiali nuk irriton lëkurën e ndjeshme të foshnjës tuaj dhe fiksohet lehtë me një kapëse.
Gjinia Vajzë
2 copë
Mosha e sugjeruar 6 muaj e sipër